JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Sieć współpracy i samokształcenia PDF Print E-mail

W bieżącym roku szkolnym wszystkie elbląskie bursy szkolne przystąpiły do tzw. sieci współpracy i samokształcenia. Inicjatorami prac sieci są dyrektorzy poradni psychologiczno-pedagogicznych. Cała inicjatywa wymaga zaangażowania i aktywności każdego z uczestników. Z ramienia naszej placówki w pracę sieci zaangażowali się: pani dyrektor i wszyscy wychowawcy. W październiku br. byliśmy gospodarzami pierwszego spotkania sieci.

Czemu służy ta inicjatywa? Otóż, jest formą pracy, która umożliwia naszym nauczycielom samokształcenie i poszerzanie kompetencji, ułatwia wymianę doświadczeń, pozwala na wspólne szukanie rozwiązań. Podczas pierwszego spotkania uczestników sieci ustalono, że najbliższe spotkania będą miały charakter szkoleniowy - skorzystamy z metodycznego i merytorycznego wsparcia ekspertów.

 

 

 

 

 

Rekrutacja 2023/2024

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka