JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Spotkanie wigilijne PDF Print E-mail

13 grudnia 2018 roku - jak każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia - odbyła się w bursie uroczysta kolacja wigilijna. Było odświętnie, uroczyście i nastrojowo. Panie kucharki przygotowały piękne nakrycie stołów z pysznymi, typowo wigilijnymi potrawami, a dziewczęta z sekcji kulturalno-oświatowej wzniosłą część artystyczną przy akompaniamencie organów i gitary.

Był to wyjątkowy czas, bo nie tylko mogłyśmy wysłuchać ciepłych życzeń Pani dyrektor i przewodniczącej MRB, ale również pożegnać długoletniego pracownika bursy, bardzo lubianą kucharkę - panią Grażynkę, która odchodziła na emeryturę. Nie obyło się bez słów "dziękujemy" i "będzie nam pani brakować". Pani Grażynka wszystkich mile zaskoczyło własnoręcznie upieczonymi pierniczkami w kształcie serduszka, którymi każdą poczęstowała. Jak zawsze - na co dzień - okazywała ogromne serce, tak i teraz podczas ostatniego wspólnego spotkania wręczyło je symbolicznie.

W trakcie wieczoru był tez czas na gratulacje dla Dominiki, która zajęła I miejsce w konkursie recytatorskim organizowanym przez MDK i rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy strój świąteczny.

Kolacja i wspólne śpiewanie kolęd zostało zwieńczone miłą niespodzianką w postaci prezentów. Czyżby Mikołaj nas aż tak polubił, że po raz drugi nas odwiedził w grudniu?!

Galeria

 

 

Rekrutacja 2020/2021

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka