JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Konkursy
Kartka wielkanocna PDF Print E-mail

Aby zachęcić dziewczęta do zaprezentowania swoich umiejętności, uzdolnień czy pasji, ogłaszamy co jakiś czas w bursie konkursy o różnej tematyce, często okazjonalne. Tym razem był to konkurs wielkanocny na najładniejszą kartkę. Prace wpłynęły tylko dwie, ale za to wyjątkowe, wymagające dużego nakładu pracy, cierpliwości i dokładności ze strony wykonawców. Obie zostały nagrodzone. Zobaczcie, jak się prezentowały.

Galeria

 

 
Nasze laureatki PDF Print E-mail

Z wielką przyjemnością informujemy, że z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, zostały nagrodzone nasze wychowanki:

MARCELA OZGA-ZAJŁO zajęła III miejsce w konkursie na najlepsze hasła, które pojawiły się podczas październikowego Marszu Zdrowia. Jest on organizowany przez elbląskie Amazonki.

ANNA MOŚCICKA została laureatką konkursu "Barwy Wolontariatu" i 12 grudnia br. reprezentowała naszą placówkę oraz IV LO podczas uroczystości rozstrzygnięcia XVII edycji konkursu przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Naszym laureatkom - osobom wyjątkowym i otwartym na potrzeby innych serdecznie gratulujemy!

 

 
Dzień Języka Polskiego PDF Print E-mail

Choć Dzień Języka Polskiego ma swoją ustaloną datę, my obchodzimy go pod hasłem "Dzień Języka Polskiego w Naszej Bursie" i w tym roku przypadł na 23 maja. Tradycyjnie już, tego dnia, chętne wychowanki zmagają się z dyktandem walcząc o tytuł Mistrza Ortografii i biorą udział w quizie z poprawnej polszczyzny. Cieszy nas, że dziewczęta chcą sprawdzić się w tych konkursach i trzeba przyznać, że z roku na rok wypadają coraz lepiej. W tym roku tytuł Mistrza Ortografii obroniła Agnieszka Szturo i tym samym dwa razy z rzędu pokonała swoje rywalki. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy odwagi i zapraszamy na wspólną zabawę w przyszłym roku szkolnym.

Galeria

 

 
Nasza laureatka PDF Print E-mail

Pracują społecznie na rzecz innych. Niosą bezinteresowną pomoc chorym, cierpiącym czy niepełnosprawnym. Mowa o laureatach XIX elbląskiej edycji Samorządowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych", do którego grona została zaliczona nasza wychowanka Anna Mościcka. Wyróżnienie Ani nie było przypadkowe. Jest to wspaniała, bardzo wartościowa osoba, która pomaga koleżankom w nauce, opiekuje się osobami niepełnosprawnymi i starszymi, odwiedza hospicjum, bierze udział w cennych akcjach, a przy tym nie zaniedbuje obowiązków szkolnych. Swoją postawą urzeczywistnia takie wartości jak odpowiedzialność, uczciwość, życzliwość i troska o innych. To wspaniała młoda osoba, która buduje lepszy, bardziej humanitarny świat i staje się wzorem do naśladowania dla innych.

Gratulujemy Aniu!

 

 
Dzień Języka Polskiego w naszej bursie PDF Print E-mail

15 marca 2016 roku został ogłoszony Dniem Języka Polskiego w naszej bursie. Jak co roku mogłyśmy sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w konkursie ortograficznym i quizie z poprawnej polszczyzny. Dyktando zgromadziło wyjątkowo dużo chętnych, widać, że "polonistów" u nas nie brakuje ;) I choć nie było trudne, kilka słówek - w których trzeba było wykazać się znajomością pisowni łącznej i rozłącznej - mogło sprawić problem. Drugą część dnia wypełnił nam quiz z - często - podchwytliwymi pytaniami. Za każdą poprawną odpowiedź można było zdobyć smacznego cukierka. Były takie osoby, które zgromadziły sporą ich liczbę z postanowieniem zjedzenia w czasie zbliżających się świąt.

Dyktanda zostały sprawdzone i wyłoniły nam Mistrza Ortografii 2016, którym została Agnieszka Szturo z grupy II. Serdecznie gratulujemy!

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka