JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Zakończenie roku szkolnego PDF Print E-mail

I już wakacje...!

21 czerwca 2018 roku wszystkie przebywające na terenie bursy wychowanki, wzięły udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Były podziękowania i drobne upominki dla dziewcząt, które sukcesywnie przez cały rok pracowały na rzecz bursy, udzielając się w pracach Młodzieżowej Rady Bursy, sekcji i Klubu Wolontariusza. Były nagrody za udział w konkursie literackim. Były życzenia udanych i bezpiecznych wakacji... A w drugiej części spotkania - pyszne dania z grilla, które przygotowały nasze niezastąpione panie kucharki. I choć smutno się rozstawać, to świadomość dwumiesięcznej swobodnej beztroski, z dala od nauki i ocen, która przed nami, rozjaśniła wszystkim te chwile i wywołała radość.

Do zobaczenia po wakacjach :)

Galeria

 

 
Udział w Targach Pracy i Edukacji PDF Print E-mail

Po raz kolejny nasza bursa wzięła udział w Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się dnia 25 kwietnia b.r. w hali sportowo - widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej. Nasze roześmiane mieszkanki rozdawały - wcześniej przygotowane - wizytówki i prospekty przedstawiające najważniejsze informacje o bursie. Częstując rogalikami, zachęcały do zamieszkania w niej, przekonując jednocześnie, że to będzie bardzo dobra decyzja.  Z dużym zaangażowaniem opowiadały zainteresowanym grupkom gimnazjalistek, dlaczego warto wybrać Bursę Szkolną Nr 2. Mówiły o tym z własnego doświadczenia i szczerego przekonania. To była świetna promocja bursy w ich wykonaniu. Wszystkim osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie - dziękujemy.

Galeria

 

 
Pożegnanie maturzystek PDF Print E-mail

I znowu nadeszły chwile rozstania. Dnia 24 kwietnia b.r. w kameralnym gronie pożegnałyśmy nasze tegoroczne maturzystki. Choć było ich w tym roku niewiele, zapiszą się w pamięci jako wyjątkowo aktywna grupka, niosąca pomoc i radość potrzebującym, a swoim uśmiechem zjednująca rzesze sympatyków. Słowa podziękowania za aktywną pracę wraz z drobnymi upominkami skierowała do nich pani dyrektor. Także i młodsze koleżanki w swoim krótkim przemówieniu, nawiązały do wspólnie spędzonych chwil, życząc na koniec świetnie zdanych egzaminów maturalnych, spełnienia marzeń  i samych sukcesów na dalszym etapie życia. Będziemy za Wami tęsknić.

Galeria

 

 
Wyjście do kina na film pt. "Kobieta sukcesu" PDF Print E-mail

U nas integracja trwa cały rok. Zacieśniamy więzi nie tylko poprzez udział we wspólnych imprezach organizowanych na terenie bursy, ale także poprzez  grupowe wyjścia z różnych okazji. Tym razem był to wspólny udział w seansie kinowym i wymiana wrażeń po filmie "Kobieta sukcesu". A wszystko to miało miejsce 14 marca b.r.

 

 
Być kobietą, być kobietą... PDF Print E-mail

Już chyba do tradycji przejdzie organizowanie w bursie "Wieczoru ze Spa" z okazji Dnia Kobiet. Podobnie jak w ubiegłym roku, grupka dziewcząt zaangażowała się w przygotowanie i obsługę stanowisk pielęgnujących urodę. Każda chętna mieszkanka mogła skorzystać z fachowych rąk, które ułożyły ciekawą fryzurę, pomalowały paznokcie w bajecznym kolorze czy nałożyły maseczkę na twarz, po której świeża i wypoczęta skóra promieniowała uśmiechem. W taki wyjątkowy dzień warto szczególnie pomyśleć o sobie.

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 14

Rekrutacja 2018/2019

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka