JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Warsztaty kulinarne sushi PDF Print E-mail

 

A tutaj znajdziecie relacje z przebiegu warsztatów:

Smakowite pomysły

 

 
Rajd i ognisko w Bażantarni PDF Print E-mail

Korzystając z pięknej pogody, w środowe popołudnie 15 września br. grupa naszej młodzieży pod opieką wychowawców wyruszyła do Parku Bażantarnia. Wyprawa była świetną okazją dla dziewcząt i wychowawców na wspólne spędzenie czasu oraz na oderwanie się od trudów nowego roku szkolnego. Piesze przemierzenie tej malowniczej trasy pozwoliło poznać i dostrzec uroki krajobrazu w naszym regionie. Była również okazja do rozmów, pieczenia kiełbasek oraz śpiewu przy ognisku. W ten sposób chcieliśmy zintegrować młodzież oraz rozbudzić jej zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu wolnego.

To wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Galeria

 

 
Próbna ewakuacja PDF Print E-mail

W trosce o bezpieczeństwo naszych dziewcząt, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, w dniu 8 września 2021 roku została przeprowadzona próbna ewakuacja. Odbywała się ona pod nadzorem Państwowej Straży Pożarnej. Po usłyszeniu sygnału alarmowego, wszystkie osoby przebywające w budynku, spokojnie i w sposób zorganizowany przeszły drogami ewakuacyjnymi do punktu zbiórki, który znajdował się się przy budynku bursy. Tu wychowawcy grup sprawdzili obecność wychowanek. Wszystko odbyło się sprawnie, z zachowaniem obowiązujących zasad.

Pamiętajmy, że nasze zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Zobaczcie fotogalerię z tego wydarzenia.

Galeria

 

 
Nowy rok szkolny wystartował! PDF Print E-mail

 

 

 
Zakończenie roku szkolnego - relacja PDF Print E-mail

Zgodnie z zapowiedziami, dnia 24 czerwca spotkałyśmy się, aby podsumować obecny rok szkolny. Pogoda nie pozwoliła nam cieszyć się grillem w ogrodzie, ale i tak wszystkie dania przygotowane przez panie kucharki były pyszne.

Mamy za sobą rok nauki w czasie pandemii. Mimo, że nie należał do łatwych, kończymy go ze świetnymi wynikami w nauce, bowiem średnia ocen wszystkich wychowanek bursy wynosi 4,60!!! Brawa dla Was dziewczęta i wyrazy uznania dla Rodziców. Są powody do radości, dumy i zasłużonego wypoczynku letniego. Spotykamy się po wakacjach wypoczęte i pełne energii oraz zapału do nowych zadań!!!

Zapraszamy do fotogalerii

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 14

Rekrutacja 2021/2022

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka