JM-Coutry-Hotels

JM-Country-Hotels

Aktualności
Pożegnanie maturzystek PDF Print E-mail

Dnia 27 kwietnia 2017 pożegnałyśmy kolejne maturzystki. Były ciepłe słowa, upominki dla najlepszych uczennic i tych, które wyróżniły się pod względem pracy na rzecz bursy i innych osób. Były tez pamiątkowe zdjęcia z młodszymi mieszkankami bursy. A jak wypadły? Popatrzcie...

Galeria

 

 
Bursa na Elbląskich Targach Pracy i Edukacji PDF Print E-mail

W tegorocznych Elbląskich Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się dnia 24 kwietnia 2017 roku wzięła udział również i nasza bursa. Dziewczęta chętnie opowiadały zainteresowanym osobom o naszej bursie, rozdawały wizytówki i ulotki, częstowały ciasteczkami i nie szczędziły dobrego słowa. Z takich targów warto korzystać, bo każda zainteresowana osoba znajdzie jakieś przydatne informacje dla siebie.

Galeria

 

 
"Mam talent" - impreza integracyjna z innymi bursami PDF Print E-mail

Dnia 5 kwietnia 2017 roku po raz pierwszy w naszej bursie odbyła się impreza integracyjna z innymi elbląskimi bursami pod hasłem "Mam talent". Liczba chętnych uczestników bardzo miło nas zaskoczyła. Okazało się, że mamy bardzo utalentowaną młodzież, która zaprezentowała nam swoje umiejętności i zdolności w bardzo różnych dziedzinach. Był taniec, śpiew, gra na gitarze, gra na skrzypcach, recytacja. Poziom był wysoki, a jury miało trudne zadanie wybrania tego najbardziej utalentowanego uczestnika. I miejsce zajęła wychowanka Bursy Szkolnej Nr 3, która zaprezentowała nam swoje zdolności wokalne. Piosenka w jej wykonaniu zauroczyła wszystkich. Otrzymała od naszej bursy dyplom i nagrodę, tak jak i pozostali wyróżnieni uczestnicy tego konkursu. Na pewno ta impreza zapisze się już na stałe w kalendarzu naszej bursy i możemy oczekiwać II edycji w przyszłym roku szkolnym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i chęć podzielenia się z nami swoimi umiejętnościami.

Galeria

 

 
Spotkanie z Policjantem PDF Print E-mail

Dbając o bezpieczeństwo naszych wychowanek zostało zorganizowane w dniu 23.03.2017 roku spotkanie profilaktyczno - edukacyjne z nadkomisarzem Policji p. Markiem Cieślakiem nt. "Cyberprzemocy". Policjant uświadomił dziewczętom, jakie zagrożenia wiążą się z „cyberprzemocą”, która polega na prześladowaniu, zastraszaniu, nękaniu, wyśmiewaniu innych osób z wykorzystaniem technik informacyjnych i komunikacyjnych, takich jak: e-mail, fora dyskusyjne, blogi, sms-y, telefony komórkowe, strony internetowe. Spotkania tego typu mają charakter prewencyjny i z pewnością przyczyniają się do poprawy wiedzy młodych ludzi na temat zagrożeń, z którymi czasem nieświadomie mogą się spotkać.

Galeria

 

 
Po I semestrze PDF Print E-mail

Podsumowanie I semestru mamy za sobą. Zarówno pod względem wyników w nauce jak i zaangażowania w prace na rzecz bursy i środowiska, dziewczęta w większości osiągnęły wysoki poziom, co świadczy o ich dużym poczuciu odpowiedzialności, sumienności i ambicji. Zawsze wysoko cenimy chęć niesienia bezinteresownej pomocy innym, a tym samym dużą wrażliwość dziewcząt na los i krzywdę innych oraz empatię. Takich osób mamy w bursie sporo. I to dla nich w formie podziękowania za czas i trud włożony w pomoc innym, zostały zorganizowane dwa wyjścia do kina na filmy: "Maria Skłodowska-Curie" i "Chata". Wiemy, że również w II semestrze dziewczęta nadal będą chętnie kontynuowały swoją pracę.

Gratulujemy wszystkim wychowankom, które osiągnęły sukcesy i mają poczucie dobrze wykonanej pracy.

Galeria

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 15

Rekrutacja 2019/2020

Bursa Szkolna Nr 2 to placówka działająca od wielu lat, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, całodobową opieką wychowawczą i odpowiednim standardem zamieszkania.

Czytaj dalej

Rezerwacja noclegów

Przez cały rok oferujemy weekendowe noclegi dla studentów studiów zaocznych, podyplomowych, zakwaterowanie grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych w okresie wakacji i ferii zimowych.

Zobacz ofertę

Starówka

Starówka

Starówka